Kontakt

Chalupa Uršula

Tolštýnská 7
407 56 Jiřetín p.Jedlovou

 

Terezie Procházková

GSM: 607 115 104

chalupaursula@seznam.cz

 

 

Dispozice chalupy:

 

PŘÍZEMÍ

V přízemí objektu se nachází prostorná vstupní hala, kompletně vybavená kuchyně s jídelnou, samostatná ložnice pro čtyři osoby, WC, dále tzv. konírna ve které je stolní tenis, vchod na zahradu.

Vybavení:

Kuchyňská linka je vybavena nádobím pro 25 osob, 2x lednicí s mrazákem, sporákem včetně trouby, mikrovlnou troubou, myčkou, rychlovarnou konvicí, toustovačem, topinkovačem a dětskou jídelní židličkou.

Pokoj v přízemí je vybaven manželským dvoulůžkem (160x200cm), druhým manželským dvoulůžkem (160x200cm), dvěmi skříněmi, nočním stolkem a umyvadlem s teplou vodou.

Samostatné WC.

Tzv. konírna se stolním tenisem a elektronické šipky.

Vchod na zahradu.

Od ledna 2018 bude v přízemí navíc k dispozici finská sauna 2x2m, odpočívárna a další sprchový kout... 

PRVNÍ PATRO

Z prostorné chodby se vchází do šesti samostatných ložnic. Dvě ložnice jsou dvloulůžkové (v jedné z nich je dětská postýlka, do druhého pokoje lze dát cestovní dětskou postýlku kterou máme k dispozici), jedna ložnice je dvoulůžková a navíc je v ní palanda (70x180cm), jedna ložnice je třílůžková a dvě čtyřlůžkové. Dále WC a koupelna (vana a sprchový kout). V prostorné chodbě je gauč a elektronické šipky.

 

DRUHÉ PATRO

V horním patře je společenská místnost s kulečníkovým stolem, TV a posezení. Dvě samostatné koupelny každá se sprchovým koutem a WC. A poslední dvoulůžková ložnice.

 

VYBAVENÍ ZAHRADY

Kompletně oplocená zahrada o cca 1000m nabízí ovocné a okrasné dřeviny, parkování pro min. 5 aut, posezení, ohniště s posezením, trampolínu (průměr 3m), pískoviště a dětskou houpačku.

 

 

www.e-chalupy.cz www.krecanka.cz www.ukacoura.cz

www.e-chalupy.cz www.chalupaursula.cz